Deşifre ve Transkripsiyon Hizmeti Nedir?
Yaygın olarak Deşifre hizmeti, konferans, seminer, panel, toplantı, v.b. gibi organizasyonlarda CD, DVD veya herhangi bir kayıt cihazına kaydedilen mp3, mp4, Wav, Mpg, Mpeg, Wmv gibi formatlardaki Türkçe veya yabancı dildeki ses kaydı / videonun, yazılı olarak word dosyasına birebir aktarılması hizmetidir.

Proses Tercüme, Türkçe veya herhangi bir dildeki ses kaydı / video dosyalarını yazıya aktararak, gerektiği takdirde de istenen dile deşifre tercümesi gerçekleştirir. Ses kaydı veya videonuz, talep ettiğiniz dile deşifre tercümesi gerçekleştirilerek dilediğiniz formatta tarafınıza sunulmaktadır. Bu aşamada metinleriniz dil bilgisi kurallarına, yazım ve noktalamaya dikkat edilerek titizlikle hazırlanır. Ses kaydınız / videonuz, medya deneyimi olan deşifraj personellerimiz tarafından herhangi bir program kullanılmadan hazırlanmaktadır. Program ile yapılan deşifreler yazım / imla kurallarına uygun olmamaktadır.

En uygun fiyatlı deşifre hizmeti sunan firmamızdan kaliteli deşifre hizmeti alabilirsiniz. Firmamız, ülkemiz ve dünya çapındaki pek çok tanınmış kuruma deşifraj & transkripsiyon hizmeti sağlamaktadır. Türkçe deşifre hizmetimiz, tercümanlarımız tarafından değil, medya deneyimi olan deşifraj personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm konuşmalar eksiksiz olarak ve doğru şekilde aktarılmaktadır.

Talebiniz üzerine ortalama 5 dakikalık deneme amaçlı deşifre işlemini ücretsiz olarak sunmaktayız.

Deşifre & Transkripsiyon Hizmeti
Deşifre & Transkripsiyon Hizmeti Ücretleri
Deşifraj & transkripsiyon ücretleri ses kaydının / videonun süresine, diline, türüne ve hatta aksanına göre değişiklik göstermektedir.

Deşifre Çevirisi Yaptığımız Diller
İngilizce Deşifre Çevirisi

Almanca Deşifre Çevirisi

Fransızca Deşifre Çevirisi

Rusça Deşifre Çevirisi

Arapça Deşifre Çevirisi

Farsça Deşifre Çevirisi

Hollandaca Deşifre Çevirisi

Azerice Deşifre Çevirisi

İspanyolca Deşifre Çevirisi

İtalyanca Deşifre Çevirisi

Deşifre İçin Tecrübeyi Tercih Edin…

 
Fiyat Teklifi Alın