Ticari Tercüme
Ticari tercümelerde uzmanlaşmış olan şirketimiz gümrük evrakları, şirket sunumları, ticari yazışmalar, kurumsal evraklar, uluslararası ticari belgeler, ticari sözleşme örnekleri, tutanaklar, ithalat ihracat için gerekli evraklar, ticari yazışmalar, mali raporlar, yetki belgesi, taahhütname, ihale evrakları gibi her türlü yeminli tercüme veya noter tasdikli tercüme hizmetinde, Türkiye çapındaki birçok orta ve büyük ölçekli şirketi memnun etmeyi başarmıştır. Bilindiği üzere ticari sözleşmelerde, özellikle finansal tercümelerde bazen en ufak bir hata bile telafi edilememektedir, bu duruma mahal vermemek üzere tercüme büromuz tarafından çevirisi yapılan her ticari belge en az üç farklı yeminli tercüman tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Çevrilecek belgenizin formatı veya içeriği değiştirilmeden pdf, word, excel, ppt, jpg gibi istediğiniz herhangi bir formatta tercümeniz size edilmektedir.

Yurt içi veya yurt dışı iş seyahatlerinizde ve önemli iş toplantılarınızda tamamen ihtiyacınıza yönelik İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca başta olmak üzere her dilden anadili seviyesinde sözlü tercüme alanında uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile de haftanın her günü ve her saati destek profesyonel sağlamaktayız.

Teknik Tercüme
Teknik tercüme hizmeti, Türkiye’de inşaat, makine v.b. ihracatı yapan şirketlerin teknik terimler içeren kullanım kılavuzu, broşür gibi önemli belgelerinin tercümesinde gerekli olmaktadır. Aynı zamanda, akademik metinler de teknik terimler içerebildiğinden, akademik alanda da teknik çeviri yapılabilmektedir. Teknik tercüme, geniş terminoloji bilgisi, donanım ve tercümesi yapılacak alanda uzmanlık gerektirdiğinden dikkatli bir şekilde ve hatasız yapılmalıdır. Bu tür metinlerin içeriğinde, günlük hayatta kullanılan sözcüklerden çok farklı anlamlara gelebilen terimler yer aldığından, belgenin tercümesini özellikle mühendislik bilgisine sahip tercümanlar yapmalıdır. Proses Tercüme, birçok önemli firmaya aktif ve sürekli olarak teknik çeviri hizmeti sağlamaktadır. Her türlü makine, elektrik, elektronik, teçhizat, cihazların kullanım ve onarım kılavuzları, broşürleri gibi teknik içerikli metinleriniz teknik terimlere hâkim, alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından profesyonelce ve doğru olarak tercüme edilmektedir.

Hukuki Tercüme
Özel uzmanlık, deneyim ve sorumluluk gerektiren, bazen yapılacak en ufak bir hatanın dahi telafisi olmayan hukuki belgelerinizin tercümesini mahkeme tutanakları, boşanma belgeleri gibi birçok alanda aktif olarak hizmetler veren firmamız ile doğru ve güvenilir şekilde yaptırabilirsiniz. Hukuk terimleri içerikli önemli belgeleriniz, hukuki terminoloji bilgisine sahip tercümanlarımız aracılıyla yapılmaktadır. Hem tercümanımız, hem de redaktörlerimiz tarafından gerekli kontrolleri özenle yapıldıktan sonra, tarafınıza teslim edilmektedir. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliği bizim için önemlidir. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Tıbbi Tercüme / Medikal Tercüme
Proses Tercüme, gelişen tıp teknolojisini yakından takip ederek, her alanda olduğu gibi, bu alanda da kaliteli ve kusursuz tercüme hizmeti vermeyi ilke edinmektedir. Hassasiyetle tercüme edilmesi gereken, ağır terminoloji içeren medikal belgeleriniz sadece bu alanda tercüme yapan, tıp alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından çevrilerek, tıp editörü tarafından gerekli kontrolleri yapılmaktadır. En ufak bir hatanın çok büyük sonuçlar doğurabileceği bir alan olduğundan, medikal tercümelerinize özel önem gösterilmektedir ve son kontrolleri yapılmadan teslim edilmemektedir.

Akademik Tercüme
Yüksek lisans / doktora tezi, akademik makale, akademik yayın, tez özeti (abstract) gibi bilgi, tecrübe ve araştırma gerektiren bir tercüme türü olan akademik tercüme, eğitim, hukuk, tıp, mimarlık, mühendislik gibi alanlara göre dağıldığından, alanında uzman, belli bir eğitim, birikim ve terminolojiye sahip tercümanlarımız tarafından titizlikle tercüme edilmelidir. Proses Tercüme, başarıya giden bu yolda sizlere her türlü akademik desteği vermektedir. Doktora mezunu uzman akademisyenler tarafından akademik içerikli tercümeleriniz hassasiyetle ve kısa sürede yapılmaktadır. Ayrıca şirketimiz değerli akademisyenler ve öğrenciler için özel indirimler uygulamaktadır. Akademisyenlere, öğrencilere uyguladığımız özel kampanya ve indirimlerimizden yararlanmak için, 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Tercümesi
Günümüzde, tüm sektörlerin vazgeçilmez unsurlarından olan web sitesi, firmanızı tanıtan en önemli araçtır. Farklı dilleri de içeren web siteniz firmanızın saygınlığını artırarak, işletmenizin kapılarını dünyaya açacaktır. Böylece firmanız rakiplerinden bir adım önde olarak, tüm dünyada tanınır olacaktır. Web sitesi tercümesi konusunda uzman kadromuz, tüm dillerde profesyonel tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir. Uygun bir formatta tercümeniz tamamlanarak tarafınıza teslim edilmektedir. Birçok saygın firmanın web sitelerinin tercümelerinde imzamız bulunmaktadır.

Altyazı Tercümesi
Şirketimiz, dizi, film, belgesel, v.b. gibi video kayıtlarının altyazılarını tercüme etme hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal ve bireysel müşterilerin altyazı tercümesi taleplerine yönelik en cazip fiyatı ve en profesyonel hizmeti vermekteyiz. Altyazı tercümesi alanındaki uzmanlığımız ve tecrübelerimiz ile müşteri memnuniyeti yolunda başarılı adımlarla ilerlemekteyiz. Ayrıca, tercümesi yapılan altyazının videoya eklenmesi için şirketimiz SRT Translator, Subtitle Edit, Subtitle Workshop gibi programları aktif olarak kullanmaktadır. Siz de her türlü altyazı tercüme alanında uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile çalışarak, en profesyonel kadro ve zamanında teslim ile kaliteli hizmetin farkını yaşayın.

 
Fiyat Teklifi Alın