Mecidiyeköy Noter Onaylı Tercüme
Proses Yeminli Tercüme Bürosu ve Noter Onaylı Tercüme Bürosu ile yeminli tercüman hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercümeyi yalnızca noterlik tarafından yetki belgesi olan yeminli tercümanlar yapabilir. Firmamız noterlikleriyle anlaşmalı yeminli tercüme bürosudur. Noter Onaylı Tercüme hizmetlerimiz şu şekildedir: Pasaport tercümesi, diploma tercümesi, adli sicil kaydı belgesi tercümesi, kimlik tercümesi, evlilik cüzdanı tercümesi, transkript tercümesi, ÖSYM belgesi tercümesi, ehliyet tercümesi, vekaletname tercümesi, Erasmus belgesi tercümesi, mahkeme kararı tercümesi, hastane raporu tercümesi, imza sirküleri tercümesi, uygunluk beyanı tercümesi, muvafakatname tercümesi, tapu tercümesi, diploma supplement tercümesi, nüfus kayıt örneği tercümesi, Form A belgesi tercümesi, Form B belgesi tercümesi, boşanma kararı tercümesi, fatura tercümesi, taahhütname tercümesi, tez özeti tercümesi, diploma eki tercümesi, doğum belgesi tercümesi, ölüm belgesi tercümesi, vergi levhası tercümesi, ticaret sicil gazetesi tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, ihtarname tercümesi, banka dekont tercümesi, SGK hizmet dökümü tercümesi. Ek olarak YÖK diploma denklik işlemleri için yurt dışından alınan diploma, diploma eki, transkript gibi belgeler için yeminli tercüme ve noter onayı işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Hangi İşlemlerde Noter Onaylı Tercüme Gerekir?
Amazon.com’da ürün satışının yapılması, yurt dışından alınmış diplomanın Türkiye’de denkliğinin alınması işlemlerinde ve yurt dışı bursuna kabul edilen lise, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için istenen pasaport, diploma, sağlık raporu gibi belgelerin, yurt dışı dil bursuna katılan öğrencilerin gerekli belgelerin, Erasmus programıyla yurt dışında eğitim görecek öğrenciler için gerekli belgelerin, yurt dışında şirket açmak için imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası gibi gerekli belgelerin, aile birleşimi vizesi için gerekli belgelerin, göçmen vizesi için gerekli belgelerin, turist vizesi için gerekli belgelerin, Türkiye’de yabancı uyruklu vatandaş ile evlenmek için gerekli belgelerin, Türkiye’de ikamet izni almak için gerekli belgelerin noter tasdikli tercüme edilmesi gerekmektedir.

Tercüme Noter Onay Ücretleri
Noter tasdik ücreti tercümeden sonraki belgedeki yazı doluluğuna göre değişmektedir. Pasaport, diploma gibi yarım sayfa belgelerin 2020 noter tasdik ücreti 108 TL; transkript gibi daha fazla yazı olan belgelerin 2020 noter tasdik ücreti ise 176 TL’dir. Tarafımızca verilen noter tasdik ücretleri ortalama ücretlerdir, net noter onay ücreti yalnızca noterlik tarafından verilmektedir.

Mecidiyeköy Noter Onaylı Tercüme Dilleri
Afganca Noter Onaylı Tercüme, Almanca Noter Onaylı Tercüme, Arapça Noter Onaylı Tercüme, Arnavutça Noter Onaylı Tercüme, Azerice Noter Onaylı Tercüme, Bulgarca Noter Onaylı Tercüme, Çekçe Noter Onaylı Tercüme, Çince Noter Onaylı Tercüme, Danca Noter Onaylı Tercüme, Farsça Noter Onaylı Tercüme, Hollandaca Noter Onaylı Tercüme, Fransızca Noter Onaylı Tercüme, Gürcüce Noter Onaylı Tercüme, İngilizce Noter Onaylı Tercüme, İspanyolca Noter Onaylı Tercüme, İsveççe Noter Onaylı Tercüme, İtalyanca Noter Onaylı Tercüme, Kazakça Noter Onaylı Tercüme, Lehçe Noter Onaylı Tercüme, Norveççe Noter Onaylı Tercüme, Özbekçe Noter Onaylı Tercüme, Portekizce Noter Onaylı Tercüme, Romence Noter Onaylı Tercüme, Rusça Noter Onaylı Tercüme, Tacikçe Noter Onaylı Tercüme, Türkmence Noter Onaylı Tercüme, Ukraynaca Noter Onaylı Tercüme, Yunanca Noter Onaylı Tercüme

 
Fiyat Teklifi Alın