Noter Onaylı Tercüme

PROSES YEMİNLİ TERCÜME, Noter Onaylı Tercüme işlemi gereken resmî belgelerinizi, yeminli tercümanlar tarafından titizlik ve hassaslıkla tercüme edip, istediğiniz sürede tarafınıza teslim etmektedir. Öncelikle tarafımıza ulaştırılan belgeniz, yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilir. Ardından, firmamızın bağlı bulunduğu noterlik aracılığıyla belgenizi sizin için resmî kurumlarda kullanılmak üzere geçerli hale getirmek amacıyla noter onayını sizin adınıza yaptırılabilmektedir. Bu işlemin gerçekleşmesi için, yeminli tercüme yapılan belgenin altında notere onaylatılmadan önce yeminli tercüman kaşesi ve imzası olmalıdır. Tercüme edilmiş belgeniz böylelikle resmiyet kazanır; konsolosluklar, eğitim kurumları ve yurt dışındaki resmî kurumlar gibi birçok yerde geçerli hale gelir. Birçok ülkenin vize başvurusunda sizlerden istenmekte olan yeminli tercüme hizmetimizin yanı sıra, noter tasdik ve apostil işlemlerini de sizler için takip etmekteyiz.

İstanbul Noter Yeminli Tercüme

YÖK diploma denklik işlemleri konusunda uzman olan şirketimiz, tercüme ve noter tasdiki işlemlerinde uygun fiyata yardımcı olmaktadır. Denklik tercümesi konusunda teklif almak için, belgelerinizi Whatsapp aracılığıyla gönderebilir, kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Noter Onaylı Tercüme Ücretlerimiz

Noter onay ücretitercüme ücretlerimize dâhil değildir. Ücretler belge türüne göre değişmekte olup, örneğin pasaport tercümesi, kimlik tercümesi, diploma tercümesi gibi belgelerin noter tasdik ücreti 108 TL iken, birkaç sayfadan oluşan transkript noter onay ücreti ise 135 – 230 TL gibi rakamlara çıkabilmektedir. Bu fiyatlar, İstanbul Tercüme Bürolarının, Ankara Tercüme Bürolarının veya İzmir Tercüme Bürolarının tercüme ücretlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir ve hatta aynı şehirde bulunan tercüme bürolarında bile yeminli tercüme ücretleri büyük aralıklarda değişebilmektedir.

Tercüme Fiyat Teklifi

Firmamızdan en uygun İstanbul noter onaylı tercüme ücretleri veya yeminli tercüme ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve noter yeminli tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen bize ulaşın: 0(544) 961 72 02 – Whatsapp Fiyat Teklif Hattımıza tercüme edilmesini istediğiniz belgenin resmini göndererek anında fiyat teklifi alabilirsiniz veya, 0(212) 213 40 42 sabit hattımızı arayarak telefonda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ortalama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz veya, info@yeminlitercumanim.com – yeminlicevirmenim@gmail.com e-posta adreslerimize tercüme edilecek belgelerinizi göndererek ücret teklifi alabilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Hizmetlerimizden Bazıları:

Kimlik Tercümesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Pasaport Tercümesi, Diploma Tercümesi, Transkript Tercümesi, Ehliyet Tercümesi, Vekaletname Tercümesi, Sözleşme Tercümesi, Mahkeme Kararı Tercümesi, Adli Sicil Kaydı Tercümesi, Denklik Belgesi Tercümesi, Özgeçmiş Tercümesi, Hastane Raporu Tercümesi, İmza Sirküleri Tercümesi, Uygunluk Beyanı Tercümesi

Değerlendir
Fiyat Teklifi Alın