En Uygun Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri…

 

Noter onay ücreti, tercüme fiyatlarına dahil değildir. Noterlik ve tercüme büroları birbirine bağlı çalışan ayrı kurumlardır. Tarafımızca verilen noter onay ücretleri net değil, ortalama ücretlerdir. Net noter ücreti tercüme tamamlandıktan sonra noterlik veznesinde belirlenmektedir.

En Uygun Ankara Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri genel / standart, teknik, hukuki, vs gibi konularına ve dillerine göre her proje için ayrı olarak belirlendiğinden dolayı en doğru fiyatlandırma metinler/belgeler incelenerek yapılmalıdır, en uygun tercüme ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sözlü Tercüme Ücretlerimiz
Proses Tercüme, En Uygun Ankara Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri sunmasının yanı sıra, sözlü tercümelerde de bireysel ve kurumsal müşterilerimize en makul sözlü tercüme ücretleri sağlamaktadır. Sözlü tercüme fiyatlandırması, tercüme yapılacak güne, tercüme diline ve süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Deşifre hizmeti ücretleri ise, video / ses kaydının dil ve aksanına, süresine ve içeriğine göre değişmektedir.

Belgenizdeki Karakter Sayısı Nasıl Hesaplanır?
Karakter sayısını hesaplamak için; word dosyasında üst menüdeki “gözden geçir” bölümünden “sözcük sayımı” nı seçerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Metninizdeki kelime ve/veya karakter sayısını bulmak hakkında daha detaylı bilgiye, sözcük sayımını gösterme linkinden ulaşabilirsiniz. Not: Çeviri niteliğine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterebilir. Hukuki, medikal ve teknik çeviri ücretleri bir miktar artmaktadır. Tercüme ücretlendirmesi boşluksuz 1000 karakter (yaklaşık 180 kelime) üzerinden yapılmaktadır. 1000 karakterin altındaki çevirileriniz için 1000 karakter ücreti alınır.

Sözlü Tercüme Ücretlerimiz

Proses Tercüme, En Uygun Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri sunmasının yanı sıra, sözlü tercümelerde de bireysel ve kurumsal müşterilerimize en makul sözlü tercüme ücretleri sağlamaktadır. Sözlü tercüme fiyatlandırması, tercüme yapılacak güne, tercüme diline ve süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Deşifre hizmeti ücretleri ise, video / ses kaydının dil ve aksanına, süresine ve içeriğine göre değişmektedir.

 

 

 

En Uygun Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bizden fiyat almadan tercüme yaptırmayın!

E-posta:  info@yeminlitercumanim.com – yeminlicevirmenim@gmail.com

Tel: +90 544 961 72 02

Whatsapp üzerinden fiyat teklifi: +90 544 961 72 02. Tercümesi gereken belgelerinizi aşağıdaki dosya gönderme formundan bize iletebilir, hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Hızlı Fiyat Teklifi

 

    Select FileUpload File

     

     
    Fiyat Teklifi Alın